Systémové řešení

Systémové řešení

Icopal Vedag CZ poskytuje ucelený sortiment produktů pro systémové řešení a nabízí prvotřídní technickou podporu. Zde naleznete systémové skladby, detaily a další podklady pro snadný a správný návrh střešních plášťů novostaveb. U oprav stávajících střešních plášťů je nutné postupovat individuálně. V tomto případě se obraťte na technické zástupce naší společnosti.

01

Systémy Icopal Německo

jsou vyráběny ve výrobním závodě Werne. Icopal Německo je špičkový výrobce v segmentu asfaltových pásů pro ploché střechy a jedná se o lídra v oblasti inovací asfaltových pásů.

02

Systémy Icopal Vedag CZ

jsou vyráběny v českém výrobním závodě Litvínov. Výrobce Icopal Vedag CZ je znám vysoce kvalitní výrobou pásů z SBS modifikovaného a oxidovaného asfaltu.

03

Systémy EverGuard

jsou vyráběny ve výrobních závodech GAF v USA. Systémy EverGuard jsou tvořeny špičkovými fóliemi z termoplastického polyolefinu (TPO) a širokým sortimentem doplňkového příslušenství.

04

Systémy MonarPlan

jsou vyráběny ve výrobním závodě společnosti Icopal Synthetic Membranes Slovakia ve Štúrovu. Systémy Monarplan jsou tvořeny velmi kvalitními fóliemi na bázi měkčeného polyvinylchloridu (mPVC) a širokým sortimentem doplňkového příslušenství.