O společnosti

O společnosti

Přední výrobce hydroizolačních materiálů

Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. je předním výrobcem hydroizolačních materiálů pro ploché střechy, šikmé střechy, spodní stavby a inženýrské stavby. Silnou pozici na trhu si tato značka vybudovala kvalitním portfoliem výrobků, důrazem na systémové skladby, ale také prvotřídní technickou podporou, která navrhování plochých střech a spodních staveb maximálně usnadňuje.

Ozvěte se nám 
Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a je vnímána především jako přední výrobce materiálů pro ploché střechy, spodní stavby a inženýrské stavby . Její český výrobní závod zajišťuje spolehlivé dodávky širokého sortimentu vysoce kvalitních asfaltových pásů z SBS modifikovaného asfaltu a oxidovaného asfaltu pro všechny typy staveb i způsoby zabudování. V  sortimentu společnosti naleznete i prémiové asfaltové pásy z výrobních závodů Icopal GmbH, Vedag GmbH a Siplast Francie. Důležitou roli v produktovém portfoliu společnosti Icopal Vedag CZ hrají také plastové folie, zejména na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC) a měkčeného polyolefynu (TPO).

v České republice

od roku 1992

Přejeme si být vnímáni jako spolehlivý partner pro ochranu a opláštění budov.

Naše poslání

Být světovým odborníkem v oblasti střech a hydroizolačních materiálů.

Naše vize

Podpora pro projektanty

Kvalitní portfolio produktů doplňuje velmi komplexní technický servis, který je velkou oporou profesionálů v tomto náročném stavebním odvětví. Navrhování plochých střech a hydroizolací je skutečně velmi obtížnou disciplínou, ve které se musí zohledňovat celá řada požadavků, ať už jde o otázku využívání střechy, nároky na hydroizolační bezpečnost, tepelně-technické vlastnosti, požární bezpečnost, akustiku apod. Icopal Vedag CZ zajišťuje nadstandardní bezplatný technický servis, který je schopen navrhnout střešní pláště včetně detailů, odvodnění, kotevních systémů či spádových vrstev. Společnost poskytuje odbornou pomoc pro architekty, projektanty, investory, realizační firmy i vyšší dodavatele staveb ve všech fázích výstavby. Zaměřuje se nejen na segment novostaveb, ale i rekonstrukcí. Ostatně, zejména u rekonstrukcí je správný návrh opravy střešního pláště nezbytný pro bezproblémovou realizaci opravy a spolehlivou funkci střešního pláště.

Odborná školení a semináře

Pro zvyšování kvality projektování a provádění plochých střech a spodních staveb společnost pořádá odborné semináře  zaměřené na problematiku hydroizolací. Pravidelně školí realizační firmy  z hlediska správné montáže materiálů v ploše i v detailech. K systémovým řešením výrobce nabízí řadu prověřených a spolehlivých řešení detailů, které jsou vedle pravidelné údržby důležitým aspektem, rozhodujícím o celkové životnosti hydroizolačních vrstev. Icopal Vedag CZ klade velký důraz na navrhování systémových řešení a používání kvalitních a spolehlivých materiálů. Jedině tak mohou zabudované materiály plnit ve stavbách dlouhodobě a spolehlivě svoji funkci.

Zázemí silné nadnárodní společnosti

Společnost Icopal Vedag CZ je součástí mezinárodní skupiny BMI Group . Díky zázemí silné nadnárodní společnosti využívá značka BMI Icopal know-how z celého světa a podílí se na nejmodernějším technologickém vývoji, testování výrobků a inovacích. Skupina BMI je největším světovým výrobcem materiálů pro ploché a šikmé střechy. V segmentu plochých střech má více než 140 let zkušeností s výrobou asfaltových pásů a více než 50 let zkušeností s výrobou plastových fólií. Tyto zkušenosti umožňují neustále pracovat na zvyšování kvality výrobků a usnadnění jejich montáže. Mezi nejzajímavější inovace  na poli hydroizolací se řadí asfaltové pásy ECO-ACTIV  odstraňující znečištění, příčné spoje bez posypu usnadňující pokládku a zvyšující bezpečnost spoje, pásy s therm systémem  vyrovnávající přetlaky vodních par a zamezující tvorbě puchýřů zejména při sanacích stávajících střech nebo inovace speed profile , která usnadňuje kontrolu správného natavení, zrychluje pokládku a snižuje potřebné množství plynu pro natavení.

O společnosti - zázemí