Maximální kvalita a dlouhá životnost

 

Maximální kvalita materiálů a dlouhá životnost

Neposledním přispěním k udržitelné výstavbě je nabídka velice kvalitních hydroizolací od BMI Icopal a BMI Vedag pro ploché střechy a spodní stavby na celoevropské úrovni. Aplikování těchto produktů zaručuje dlouhodobou životnost pláštů. A právě spolehlivost svých produktů BMI dokládá nadstandardními zárukami.

 

Asfaltové pásy BMI Icopal z německé produkce s prodlouženou zárukou

Asfaltové pásy BMI Icopal se díky neustálému vývoji a revolučním inovacím řadí mezi nejkvalitnější produkty, které jsou určeny pro hydroizolaci plochých střech a spodních staveb, na celoevropském trhu. Vysoce kvalitní asfaltová směs spolehlivě odolává změnám teplot a současně zaručuje dlouhodobou životnost. Proto společnost BMI nabízí na tyto asfaltové pásy prodlouženou záruku.

BMI Icopal - záruka 15 let

Nadstandardní 15 letá záruka na značkové pásy z SBS modifikovaného asfaltu BMI Icopal z německé produkce bude zákazníkům poskytnuta při dodání uceleného systému, tzn. hydroizolace, tepelné izolace, kotevního systému a odvodňovacího systému, společností BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o. Zárukou ručí výrobce za plnění hydroizolační funkce výrobků po dobu záruční lhůty při dodržení záručních podmínek, které naleznete zde.