BMI Group

BMI Group

1.1.2022  

S účiností ke dni 1. 1. 2022 došlo ke sloučení společností BRAMAC střešní systémy spol. s r.o. a Icopal Vedag CZ s.r.o. do společnosti 

BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o.,

která se stala právním nástupcem obou právnických osob. Tato změna byla logickým vyústěním dosavadního fungování obou společností pod nadnárodní skupinou BMI Group. Spojením vznikla stabilní společnost se širokým portfoliem produktů a služeb zaměřená na dvě samostatné divize pro řešení šikmých střech pod značkou BMI BRAMAC a pro řešení plochých střech a hydroizolací pod značkami BMI Icopal a BMI Vedag. 

3. 4. 2017

Společnost Standard Industries, globální průmyslová společnost zaměřená na střešní krytiny a hydroizolace, dokončila akvizici firem Braas Monier Building Group a Icopal Group. Tímto krokem se společnosti Icopal Vedag CZ s.r.o.  stává součástí silné nadnárodní skupiny „BMI Group“.

BMI Logo RGB NEW

BMI Group je největším výrobcem střešních systémů a hydroizolací jak pro šikmé tak i pro ploché střechy. S více než 165 lety zkušeností je společnost BMI Group lídrem v oblasti střešních a hydroizolačních řešení v celé Evropě a má zastoupení také v Asii a jižní Africe.

Nové logo navazuje na dlouhou tradici firmy Braas Monier a Icopal Group a symbolizuje jejich budoucnost – budoucnost, v níž jsou silnější společně.

BMI Group nabízí široké portfolio renomovaných a osvědčených produktů. Cílem je splnit složité technologické a logistické požadavky zákazníků. Zákazníci budou těžit z kombinace silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu. Více informací naleznete na webových stránkách BMI Group.