VEDATOP® DUO Performance

Vrchní pás z SBS s APP modifikovaného asfaltu

Nosná vložka

Kombinovaná nosná vložka

Horní povrch

Hrubozrnný břidličný posyp: dolomitově šedý,
podélný přesah krytý spalnou fólií

Spodní povrch

Systém BLUE SPEED, separační spalná fólie

Balení

7,50 x 1,00 m; d = 4,2 mm

Inovace

BLUE SPEED – profilovaný spodní povrch

Použití

Jako vrchní pás do vícevrstvých hydroizolačních systémů střech ve všech sklonech

KDE KOUPIT

 

Jedná se o pás z SBS a APP modifikovaného asfaltu té nejvyšší kvality. Je vhodný zejména jako vrchní pás do vícevrstvých hydroizolačních systémů střech všech sklonů. Asfaltový pás je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce stávajících plochých střech.

Vrchní vrstva asfaltové směsi je provedena z vysoce teplotně stabilního APP modifikovaného asfaltu. Díky použití vrchní vrstvy z APP modifikovaného asfaltu je pás vysoce odolný vůči zvýšené teplotě a UV záření, povětrnostním vlivům a stárnutí. Spodní vrstva z SBS modifikovaného asfaltu zajišťuje vynikající zpracovatelnost pásu a trvanlivost.

Pás VEDATOP DUO má vysokou reflexní schopnost díky světlé barvě posypu (dolomitově šedá), což snižuje prohřívání pásu, zpomaluje degradaci asfaltové hmoty a zvyšuje životnost pásu.

Nosná vložka vysoké kvality s excelentními mechanickými vlastnostmi zajišťuje vysokou odolnost pásu vůči perforaci.

Profilace spodního povrchu pásů BLUE SPEED umožňuje izolatérovi kontrolu správného natavení asfaltového pásu tak, aby nedocházelo k přepalování pásu. Separační spalná fólie je k pásu připojena pouze ve vrcholech profilace, proto dochází k rychlejšímu spálení fólie. Profilace spodního povrchu zajišťuje rychlejší pokládku pásu a zároveň zaručuje úsporu plynu.

Produktové materiály ke stažení zde

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte