VEDAPROOF® F

Jednovrstevný pás z SBS modifikovaného asfaltu

Nosná vložka

Kombinovaná nosná vložka

Horní povrch

Hrubozrnný břidličný posyp: dolomitově šedá, podélný přesah krytý spalnou fólií

Spodní povrch

Systém BLUE SPEED, separační spalná fólie

Balení

7,50 x 1,08 m; d = 4,5 mm

Použití

Jako jednovrstevný pás do hydroizolačních systémů plochých střech se sklonem od 2% do 20° stabilizovaných mechanickým kotvením

KDE KOUPIT

 

Jedná se o pás z SBS modifikovaného asfaltu vysoké kvality. Je vhodný zejména jako jednovrstevný pás do hydroizolačních systémů plochých střech pro stabilizaci mechanickým kotvením. Asfaltový pás je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce stávajících plochých střech.

Vysoce modifikovaná asfaltová směs zajišťuje vynikající parametry odolnosti za nízkých teplot a odolnosti proti stékání při zvýšené teplotě. Díky tomu asfaltový pás bezpečně odolává klimatickým podmínkám na střechách a představuje dlouhodobě spolehlivé a trvanlivé řešení.

Profilace spodního povrchu pásů BLUE SPEED umožňuje izolatérovi kontrolu správného natavení asfaltového pásu tak, aby nedocházelo k přepalování pásu. Separační spalná fólie je k pásu připojena pouze ve vrcholech profilace, proto dochází k rychlejšímu spálení fólie. Profilace spodního povrchu zajišťuje rychlejší pokládku pásu a zároveň zaručuje úsporu plynu.

Produktové materiály ke stažení zde

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte