POLAR-TOP®

Vrchní pás z SBS modifikovaného asfaltu

polar top

Nosná vložka

Spřažená nosná vložka polyester-sklo 180 g/m2

Horní povrch

Hrubozrnný břidličný posyp, podélný přesah krytý spalnou fólií s CUT LINES, příčný přesah bez posypu END LAP

Spodní povrch

Systém SPEED PROFILE, separační spalná fólie

Balení

5,00 x 1,00 m; d = 4,5 mm

Inovace

SPEED PROFILE – profilovaný spodní povrch
END LAP – příčný spoj 10 cm na konci role bez posypu
CUT LINES – fólie podélného přesahu s velmi jemnými řezy

Použití

Jako vrchní vrstva do vícevrstvých hydroizolačních systémů plochých střech

KDE KOUPIT

 

Jedná se o pás z SBS modifikovaného asfaltu té nejvyšší kvality. Je vhodný zejména jako vrchní vrstva do vícevrstvých hydroizolačních systémů plochých střech. Asfaltový pás je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce stávajících plochých střech i pro méně stabilní konstrukce, které jsou zatížené kmitáním, průhybem a chvěním.

END LAP je příčný přesah 10 cm krytý separační spalnou fólií na konci každé role. Díky příčnému přesahu bez posypu je zajištěna vysoká kvalita příčného spoje a rychlejší pokládka pásu.

Profilace spodního povrchu pásů SPEED PROFILE umožňuje izolatérovi kontrolu správného natavení asfaltového pásu tak, aby nedocházelo k přepalování pásu. Separační spalná fólie je k pásu připojena pouze ve vrcholech profilace, proto dochází k rychlejšímu spálení fólie. Profilace spodního povrchu zajišťuje rychlejší pokládku pásu a zároveň zaručuje úsporu plynu.

Podélný přesah je krytý separační spalnou fólií, která je narušena velmi jemnými řezy CUT LINES.  Toto řešení zajišťuje rovnoměrné spálení separační fólie.

Produktové materiály ke stažení zde

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte