MONOTHERM SK

Samolepící pás z SBS modifikovaného asfaltu pro jednovrstvé systémy

 

Nosná vložka

Polyesterová rohož zesílená skleněnými vlákny 250 g/m2

Horní povrch

Břidličný posyp, bezpečný podélný přesah 12 cm, samolepící proužek 2 cm a 10 cm pro natavení, systém CUT LINES, příčný přesah bez posypu END LAP

Spodní povrch

Za studena samolepicí THERM pruhy z vysoce modifikovaného asfaltu, stahovací fólie

Balení

5,00 x 1,00 m; d = 5,2 mm

Inovace

THERM systém – mikroventilační pruhy

END LAP – příčný spoj 10 cm na konci role bez posypu

CUT-LINES – fólie podélného přesahu s velmi jemnými řezy

Bezpečný spoj Icopal

Použití

Pro jednovrstevné hydroizolační systémy plochých střech, samolepící pás na podklad z pěnového polystyrenu

KDE KOUPIT

 

Jedná se o pás z SBS modifikovaného asfaltu té nejvyšší kvality. Je vhodný zejména pro jednovrstevné hydroizolační systémy plochých střech na podklady z pěnového polystyrenu. Asfaltový pás je vhodný i pro méně stabilní konstrukce, které jsou zatížené kmitáním, průhybem a chvěním.

Mikroventilační THERM systém zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku vodní páry ve střešním plášti pomocí kanálků na spodním povrchu pásů, které vytvářejí expanzní prostor. Mikroventilační systém eliminuje tvorbu puchýřů.

END LAP je příčný přesah 10 cm krytý separační spalnou fólií na konci každé role. Díky příčnému přesahu bez posypu je zajištěna vysoká kvalita příčného spoje a rychlejší pokládka pásu.

Bezpečný podélný spoj je odolný proti prošlehnutí plamene díky samolepícímu proužku 2 cm, zbývajících 8 cm spoje je určeno pro natavení. Část přesahu určená pro natavení je kryta separační spalnou fólií, která je narušena velmi jemnými řezy CUT LINES.  Toto řešení zajišťuje rovnoměrné spálení separační fólie.

Produktové materiály ke stažení zde.

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte