GRÜNPLAST® TOP

Vrchní pás z SBS modifikovaného asfaltu do vegetačních střech

grunplast top

Nosná vložka

Spřažená nosná vložka sklo-polyester-sklo 260 g/m2

Horní povrch

Hrubozrnný břidličný posyp, podélný přesah krytý spalnou fólií s CUT LINES, příčný přesah bez posypu END LAP

Spodní povrch

Systém SPEED PROFILE, separační spalná fólie

Balení

5,00 x 1,00 m; d = 5,0 mm

Inovace

SPEED PROFILE – profilovaný spodní povrch
END LAP – příčný spoj 10 cm na konci role bez posypu
CUT-LINES – fólie podélného přesahu s velmi jemnými řezy

Použití

Jako vrchní pás do vícevrstvých hydroizolačních systémů vegetačních plochých střech

 

 

KDE KOUPIT

 

Jedná se o pás z SBS modifikovaného asfaltu té nejvyšší kvality. Je vhodný zejména jako vrchní pás do vícevrstvých hydroizolačních systémů vegetačních plochých střech. Asfaltový pás je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce stávajících vegetačních plochých střech i pro méně stabilní konstrukce. Asfaltová směs obsahuje aditiva spolehlivě zabraňující růstu kořínků v okolí pásu.

END LAP je příčný přesah 10 cm krytý separační spalnou fólií na konci každé role. Díky příčnému přesahu bez posypu je zajištěna vysoká kvalita příčného spoje a rychlejší pokládka pásu.

Profilace spodního povrchu pásů SPEED PROFILE umožňuje izolatérovi kontrolu správného natavení asfaltového pásu tak, aby nedocházelo k přepalování pásu. Separační spalná fólie je k pásu připojena pouze ve vrcholech profilace, proto dochází k rychlejšímu spálení fólie. Profilace spodního povrchu zajišťuje rychlejší pokládku pásu a zároveň zaručuje úsporu plynu.

Podélný přesah je krytý separační spalnou fólií, která je narušena velmi jemnými řezy CUT LINES. Toto řešení zajišťuje rovnoměrné spálení separační fólie.

Produktové materiály ke stažení zde

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte