Orlí šindele

Popis

Orlí šindele jsou vyráběny na moderní americké výrobní lince Reichel & Drews Inc. Tato výrobní linka umožňuje stabilní kvalitu výrobků a pomocí mixéru posypu, umožňuje připravovat velmi zajímavá barevné řešení.

Optimální modifikací asfaltového syntetického SBS kaučuku jsme získali vysokou flexibilitu šindele. Vysoká flexibilita je zvláště důležitá při instalaci šindele a oplechování na střeše.

Vzhledem k lepicí vrstvě na spodní straně šindelů, zcela eliminuje možnost deště nebo sněhu zatékat do střechy. Šindele jsou také mimořádně odolné proti účinkům i velmi silného větru. To je jeden z důvodů, proč jsou naše šindele velmi populární i ve velmi drsném klimatu Norska a Finska. Dlouhodobě účinně chrání asfaltovou hydroizolaci před ultrafialovými paprsky.

Aplikace:

  • sklon střechy 12 – 75°
  • samolepící vrstva po celém spodním povrchu, která eliminuje rizika zatečení vlivem deště a sněhu
  • flexibilita šindele umožňuje instalaci šindele v období nízkých teplot

Orli_sindel_popis

1. po celém povrchu spodní strany šindele je vrstva sloučení syntetického kaučuku SBS - eliminuje riziko pronikání sněhu a deště mezi šindele a umožňuje o 50% rychlejší lepení
2. ochranný film vrstva non-stick - snadno oddělitelný během instalace šindelů
3. nová zálivka na struktuře minerálního granulátu, směs do množství horkého asfaltu modifikovaného SBS poskytuje bohaté barvy a chrání před ničivými účinky UV záření
4. asfaltová směs s hmotností 1450 g/m2 (ČSN EN 544) - poskytuje výjimečnou flexibilitu a odolnost šindelů
5. nosná vložka na bázi skla o hmotnosti 110 g/m2 - poskytuje o 20% vyšší mechanickou odolnost proti protržení

Informativní plošná hmotnost krytiny: 8,5 - 12 kg/m2

 

Šindel bobrovka

Barevná škála se skládá ze sedmi základních barev: odstín šedá, červená, hnědá, zelená, melír šedý, melír červený, melír zelený.
Balení: 1 balíček = 3 m2, 1 paleta = 90 m2

b1  b2 b3  b4 b5  b6

Šindel obdélník
Barevná škála se skládá ze sedmi základních barev: odstín šedá, červená, hnědá, zelená, melír šedý, melír červený, melír hnědý.
Balení: 1 balíček = 3 m2, 1 paleta = 90 m2

o1  o2 o3  o4 o5  o6 o7 

Šindel šestiuhelník
Barevná škála se skládá ze tří základních barev: odstín červená s černým odstínem, hnědá s černým odstínem, zelená s černým odstínem.
Balení: 1 balíček = 3 m2, 1 paleta = 90 m2

s1  s2 s3

 

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte