JCP šindele

Popis

JCP šindele jsou určeny na pokrývání šikmých střech. Realizují se z nich lehké, skládané krytiny s velmi dobrou funkčností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Asfaltové šindele jsou vyráběny ze speciální oxidované asfaltové krycí hmoty na skleněné rohoži se zvýšenými mechanickými vlastnostmi. Vrchní strana šindelů je upravena vysoce kvalitním granulovaným hydrofobním posypem se zvýšenou barevnou stálostí. Tato povrchová úprava vytváří velmi účinnou ochranu asfaltové hydroizolace proti atmosférickému stárnutí, přelétavému ohni a proti mechanickému poškození. Také dlouhodobě účinně chrání asfaltovou hydroizolaci před ultrafialovými paprsky.

Aplikace:

  • sklon střechy 15 – 90°

Informativní plošná hmotnost krytiny: 9 - 12 kg/m2
Reakce na oheň: třída E

BB Classic

Tvar "bobrovka" má dlouholetou tradici v naší architektuře. Je estetický a nepodléhá módním trendům. Dodává elegantní a graciézní vzhled pro každou střechu. Barevná škála skládá ze čtyř základních barev: odstín červené, hnědé, zelené a černé barvy.

Balení: 1 balíček = 3 m2, 1 paleta = 90 m2
Hmotnost: 1,5 kg / ks, 9,8 kg/m2
Spotřeba: 7,0 ks/m2

OB Standard

Oblíbený tvar "obdélník" po celém světě, který spojuje v sobě jednoduchost a krásu. Svým estetickým vzhledem nabízí bohaté možnosti architektonických řešení staveb. Barevná škála skládá ze čtyř základních barev: odstín červené, hnědé, zelené a černé barvy a třech melírovaných barev, červené, hnědé a zelené.

Balení: 1 balíček = 3 m2, 1 paleta = 90 m2
Hmotnost: 1,6 kg / ks, 10,0 kg/m2
Spotřeba: 6,66 ks/m2

HX Royal

Tento model šestiúhelníkového tvaru může být s úspěchem použit na jakýkoliv tvar střechy. V každém barevném provedení umožňuje dosáhnout moderní a zároveň příjemný mozaický efekt. Barevná škála skládá ze čtyř základních barev: odstín červené, hnědé, zelené a černé barvy.

Balení: 1 balíček = 3 m2, 1 paleta = 90 m2
Hmotnost: 1,3 kg / ks, 8,8 kg/m2
Spotřeba: 7,33 ks/m2

Produktové materiály ke stažení zde

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte