MONARPLAN® FM

Monarplan FM je hydroizolační střešní folie na bázi PVC vyráběná špičkovou výrobní technologií oboustranného extruzního nanášení na impregnovanou polyesterovou vložku. Je určena k provádění jednovrstvých hydroizolací mechanicky kotvených střech bez zatížení včetně střech šikmých a zakřivených.

S přihlédnutím k nadstandardnímu rozsahu a kvalitě dodávaného příslušenství je velmi vhodné použití komplexního systému pro realizaci střech s četnými světlíky, prostupy i technologickými celky.

Vlastnosti: perfektní svařitelnost, špičková flexibilita při nízkých teplotách, vysoká rozměrová stabilita, vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, vysoká požární odolnost, bezkonkurenční pevnost v tahu.

Dodávané rozměry: tloušťky 1,2, 1,5, 1,8 a 2,0 mm, šířky 2,12 a 1,5 m (Monarplan FM (SK) 2,12; 1,65 a 1,06 m), délka pro tl. 1,2 – 20 bm, pro ostatní tl. 15 bm. Tento pás může být dodán v rámci komplexního hydroizolačního systému představujícího nejvyšší kvalitativní standard.

Produktové materiály ke stažení zde

  Novinky

  Otevírací doba skladů v prosinci 2020

  Číst více

  Oznámení o dostupnosti modifikovaných asfaltových pásů vyrobených na nové zmodernizované výrobní lince v závodě Litvínov

  Číst více

  Moderní výroba asfaltových pásů v závodě Litvínov zahájena!

  Číst více

  Oznámení o změně sídla společnosti

  Číst více
  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte