Lepicí hmoty, nátěry, stěrky, tmely

Společnost Icopal Vedag CZ spol. s.r.o. dováží na český trh celou řadu kvalitních lepicích hmot, nátěrů, stěrek a tmelů, které se používají v systémech plochých střech.

Penetrační nátěry

Penetrační nátěry se používají pro zlepšení vlastností podkladu před pokládkou asfaltových pásů. Použitím rychleschnoucích penetračních nátěrů je zajištěno kvalitní ošetření podkladu a rychlé schnutí umožní zejména v zimním období zkrátit čas realizace střešního pláště či spodní stavby.

Seznam sortimentu:

SIPLAST PRIMER® – rychleschnoucí penetračně adhezní nátěr
EMAILLIT BV-extra – penetračně adhezní nátěr na suché i vlhké podklady
EMAILLIT BV- schnell - penetračně adhezní rozpouštědlový nátěr na vlhké podklady


Lepicí hmoty

Lepicí hmoty na bázi asfaltu či PU umožňují za studena stabilizovat teplené izolace různých materiálových bází k podkladu, k parotěsnícím vrstvám či ke stabilizaci vrstev tepelné izolace mezi sebou.

Seznam sortimentu:

COLLE PAR – asfaltové lepidlo
VEDAFOAM – jednokomponentní PU pěna
VEDAPUK – jednokomponentní PU lepidlo


Stěrkové hydroizolace

Pro snadné opracování detailů, které není možné systémově opracovat pomocí povlakových hydroizolací z asfaltových pásů či plastových fólií. Jedná se zejména o prostupy otevřeného tvaru, malého průměru či komplikovaného tvaru.

Sortiment:

VEDASEAL 1K - jednokomponentní bezrozpouštědlová stěrková hydroizolace

Více o stěrkových hydroizolacích se dozvíte na specializovaných stránkách www.icopal-liquids.eu

Tmely

Pro zajištění těsnosti povlakových hydroizolací při jejich ukončení na prostupujících konstrukcích (stěny, komíny, kruhové prostupy atp.) jsou nedílnou součástí hydroizolačního systému pružné tmely.

Seznam sortimentu:

ICOPAL MS 112 M – těsnící tmel

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte