Systémová řešení

BMI Icopal, jako přední výrobce hydroizolačních materiálů pro ploché střechy, šikmé střechy, spodní stavby a inženýrské stavby, poskytuje ucelený sortiment produktů pro systémové řešení a nabízí prvotřídní technickou podporu. Zde naleznete systémové skladby, detaily a další podklady pro snadný a správný návrh střešních plášťů novostaveb. U oprav stávajících střešních plášťů je nutné postupovat individuálně. V tomto případě se obraťte na technické zástupce Icopal Vedag CZ.

Systémy Icopal Německo jsou vyráběny ve výrobním závodě Werne. Icopal Německo je špičkový výrobce v segmentu asfaltových pásů pro ploché střechy a jedná se o lídra v oblasti inovací asfaltových pásů.

Systémy Icopal Vedag CZ jsou vyráběny v českém výrobním závodě Litvínov. Výrobce Icopal Vedag CZ je znám vysoce kvalitní výrobou pásů z SBS modifikovaného a oxidovaného asfaltu.

Systémy EverGuard jsou vyráběny ve výrobních závodech GAF v USA. Systémy EverGuard jsou tvořeny špičkovými fóliemi z termoplastického polyolefinu (TPO) a širokým sortimentem doplňkového příslušenství.

Systémy Monarplan jsou vyráběny ve výrobním závodě společnosti Icopal Synthetic Membranes Slovakia ve Štúrovu. Systémy Monarplan jsou tvořeny velmi kvalitními fóliemi na bázi měkčeného polyvinylchloridu (mPVC) a širokým sortimentem doplňkového příslušenství.

 

Systémová řešení pro:

 

  Novinky

  Pozvánka na odborný seminář Ploché střechy – revize normy ČSN 73 1901, postup při návrhu oprav střech

  Číst více

  Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 5.2.2021

  Číst více

  Pozvánka na praktická školení pokrývačů a izolatérů 2021

  Číst více

  Oznámení o dostupnosti modifikovaných asfaltových pásů vyrobených na nové zmodernizované výrobní lince v závodě Litvínov

  Číst více
  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte