podpora-projektanti

Icopal pro projektanty

Základním úkolem střechy je chránit budovu před účinky povětrnostních vlivů, ale střecha může být také mnohem více. Může dovršit ráz budovy, může dodat budově architektonický výraz, podílet se na trvale udržitelném životním prostředí a být novým prostorem pro život a práci.

Ve společnosti Icopal neustále pracujeme na vývoji nových vysoce výkonných střešních systémů, které mohou uspokojit širokou škálu požadavků s vysokou mírou hydroizolační bezpečnosti i na architektonicky náročných konstrukcích. Naše výrobky představují mimořádně univerzální řešení pro střechy, které jsou spolehlivé a bez kompromisů. Naše technické znalosti zaručují správnou volbu hydroizolační vrstvy pro každou jednotlivou realizaci, naše rozsáhlá síť schválených zhotovitelů nám poskytuje přístup k pečlivě vybraným a plně proškoleným realizačním firmám.

Proč by měli projektanti spolupracovat s firmou Icopal?

 • Ucelený sortiment inovativních produktů
 • Množství úspěšně realizovaných akcí
 • Přístup šetrný k životnímu prostředí
 • Komplexní technické informace a technická podpora
 • Pravidelné informace o novinkách v sortimentu
 • Síť proškolených a schválených dodavatelů
 • Icopal nabízí akreditované vzdělávací programy a technické semináře

Pro projektanty a architekty jsme připravili systémové skladby, detaily a další podklady pro snadnější návrh střešních plášťů u novostaveb. Vše naleznete v sekci Systémová řešení.

Co více pro Vás můžeme ještě udělat? Nabízíme bezplatné služby pro projektanty:

 

  Novinky

  Oznámení o změně sídla společnosti

  Číst více

  Oznámení o dočasných dodávkách alternativních hydroizolačních modifikovaných pásů ze sortimentu Vedag Německo - aktualizace

  Číst více

  Oznámení o uzavření skladu v Olomouci

  Číst více

  Vjezd ke skladu v Praze

  Číst více

  Volné pracovní pozice

  Číst více
  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte