Zámečník

Zámečník

Náplň práce:

  • Provádění údržby výrobní linky, strojních zařízení
  • Spolupráce s externími firmami při opravách

  • Zajištění preventivní údržby

  • Úzká spolupráce s výrobou

Požadavky:

  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Manuální zručnost

  • Flexibilita, So/Ne, během odstávky výroby pro účely údržby

  • Samostatnost, důraz na pečlivost, zájem o zlepšení procesů

  • Podpora inovativních nápadů (zlepšovací návrhy)

  • Orientace na cíle společnosti a kvalitu práce

  • Preferujeme praxi v oboru provozní zámečník

Nástup: dle dohody

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Práce ve stabilní nadnárodní společnosti

  • Příspěvek na stravování

  • Sick days
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Kontakt:
Icopal Vedag CZ s.r.o.
Kateřina Zelingerová
Záluží 1, 436 70 Litvínov
Tel.: 413 034 184
katerina.zelingerova@bmigroup.com

    Novinky

    Oznámení o uzavření skladu v Olomouci

    Číst více

    Oznámení o dočasných dodávkách alternativních hydroizolačních modifikovaných pásů ze sortimentu Vedag Německo

    Číst více

    Vjezd ke skladu v Praze

    Číst více

    Volné pracovní pozice

    Číst více