Pracovník odd. zákaznický servis – logistika

Pracovník odd. zákaznický servis – logistika - Litvínov

Náplň práce:

Úkolem odd. zákaznický servis – logistika je vyřizování objednávek odběratelů a odvíjení obchodních zakázek v systému SAP/R3.

Podrobnější popis činností asistenta v odd. zákaznický servis - logistika:

Pracovník přijme objednávku na dodávku hydroizolačních materiálů (asfaltové pásy a plastové fólie pro hydroizolace staveb a další související výrobky), ověří, příp.vyjasní ceny, množství, dodací lhůtu, místo vykládky. Zjistí, zda je objednané zboží na našich tuzemských skladech či zda je nezbytná dodávka z výrobního závodu Litvínov nebo dovoz od zahraničních koncernových výrobců (Polsko, Slovensko, Německo, Francie). Objednává tuzemskou a zahraniční dopravu, optimalizuje ceny přepravy, stará se se o vytěžování kamionů a udržování zboží v dostatečném množství a sortimentu na tuzemských skladech. V počítačovém systému SAP provádí příjem zboží na sklad a výdej zboží ze skladu. Do systému SAP zadává veškeré údaje o zakázce, které jsou potřebné pro vystavení faktury a její následné zaúčtování na finančním úseku podniku. Pracovník vystavuje faktury v systému SAP, jakož i příp. dobropisy, provádí inventuru skladových zásob a spravuje agendu kupních smluv s odběrateli. Je schopen získávat ze systému SAP/Cognos  informace o obratu, maržích , množství a sortimentu prodávaných výrobků, atp.

Požadavky:

  • znalost systému SAP/R3,
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok,
  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • znalost AJ a práce s PC,
  • ochota k vysokému pracovnímu nasazení,
  • pečlivost,
  • bydliště v Litvínově, Mostě a okolí.

Nabízíme:

Zajímavou práci v týmu 10 pracovníků odd. zákaznický servis / logistika, v silné a úspěšné mezinárodní společnosti na základě pracovního poměru na dobu určitou, motivující finanční ohodnocení v závislosti na dosaženém obratu podniku.

Nástup: dle dohody

Kontakt:
Icopal Vedag CZ s.r.o.
Kateřina Zelingerová
Záluží 1, 436 70 Litvínov
Tel.: 413 034 184
katerina.zelingerova@bmigroup.com

    Novinky

    Praktická školení pokrývačů a izolatérů 2020

    Číst více

    Otevírací doba skladů v prosinci 2019

    Číst více

    Semináře PLOCHÉ STŘECHY A SPODNÍ STAVBY 2020

    Číst více

    Volné pracovní pozice

    Číst více