Obsluha VZV

Obsluha vysokozdvižného vozíku (20 000 – 25 000 Kč/měsíc) - Litvínov

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka kamionů
  • práce na VZV a manipulace se zbožím ve skladu
  • bezproblémové zajištění služeb pro zákazníka
  • zajištění transportu materiálu a výrobků v rámci jednotlivých úseků výrobního podniku
  • pomocné práce při manipulaci s materiálem a výrobky

Požadavky:

  • střední odborné s výučním listem
  • praxe ve výrobním závodě výhodou
  • chuť do práce
  • manuální zručnost
  • pečlivost a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě odvedené práce
  • stravenky
  • sick days

Nástup: možný ihned

Mzda: 20.000 - 25.000,- Kč

Kontakt:
Icopal Vedag CZ s.r.o.
Kateřina Zelingerová
Záluží 1, 436 70 Litvínov
Tel.: 413 034 184
katerina.zelingerova@bmigroup.com

    Novinky

    Praktická školení pokrývačů a izolatérů 2020

    Číst více

    Otevírací doba skladů v prosinci 2019

    Číst více

    Semináře PLOCHÉ STŘECHY A SPODNÍ STAVBY 2020

    Číst více

    Volné pracovní pozice

    Číst více