Údržbář - elektro

Údržbář - elektro (25 000 – 32 000 Kč/měsíc) - Litvínov

Náplň práce:

Provádění údržby výrobní linky, strojních zařízení
Koordinace externích oprav a servisu zařízení s dodavateli
Příprava harmonogramu odstávky a plánování odstávky ve výrobě pro účely pravidelné údržby
Příprava podkladů pro zajištění nákupu náhradních dílů

Spolupráce s vedením podniku na realizaci investičních projektů
Úzká spolupráce s výrobou

Požadavky:

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Flexibilita, ochota pracovat na směny + 1x za 14 dní týdenní pohotovost po prac. době, So/Ne, během odstávky výroby pro účely údržby
  • Samostatnost, důraz na pečlivost, zájem o zlepšení procesů
  • Podpora inovativních nápadů (zlepšovací návrhy)
  • Orientace na cíle společnosti a kvalitu práce

Nástup: dle dohody

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení
Práce ve stabilní nadnárodní společnosti
Příspěvek na stravování
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Mzda: dle praxe: 25.000 - 32.000,- Kč

Kontakt:
Icopal Vedag CZ s.r.o.
Kateřina Zelingerová
Záluží 1, 436 70 Litvínov
Tel.: 413 034 182
katerina.zelingerova@bmigroup.com