Kariéra

Aktuální volné pozice:

Vedoucí údržby pracoviště Litvínov

Náplň práce:

  • Provádění údržby výrobní linky, strojních zařízení
  • Koordinace externích oprav a servisu zařízení s dodavateli
  • Příprava harmonogramu odstávky a plánování odstávky ve výrobě pro účely pravidelné údržby
  • Příprava podkladů pro zajištění nákupu náhradních dílů
  • Spolupráce s vedením podniku na realizaci investičních projektů
  • Vedení menšího týmu pracovníků údržby (2 pracovníci)
  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP na pracovišti dle platných předpisů
  • Úzká spolupráce s výrobou

Požadavky:

  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Flexibilita, ochota pracovat na směny, So/Ne, během odstávky výroby pro účely údržby
  • Samostatnost, důraz na pečlivost, zájem o zlepšení procesů
  • Podpora inovativních nápadů (zlepšovací návrhy)
  • Orientace na cíle společnosti a kvalitu práce

Nabízíme:

  • Zajímavé a nadstandardní platové ohodnocení v závislosti na plnění cílů
  • Práce ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Mobilní telefon

    Práce na dobu: neurčitou
    Nástup: ihned
    Finanční ohodnocení: dle dohody

Referent - ka nákupu pracoviště Litvínov

ICOPAL, největší světový výrobce hydroizolačních materiálů, nadnárodní společnost s centrálou v Londýně a výrobními závody v 16 zemích Evropy a USA včetně závodu v Litvínově.

Obsluha výrobního zařízení pracoviště Litvínov

Popis pracovní pozice:

jedná se obsluhu linky na výrobu asfaltových hydroizolačních pásů (IPA), která zahrnuje činnosti:
míchání surovin (míchač), kontrola nanášení asfaltové směsi, obsluha navíječky (navíjení pásů do rolí), balení, paletizace, odvoz hotových výrobků do skladu

Kvalifikační předpoklady:

odborné vyučení bez maturity

Požadujeme:

ochotu vykonávat fyzicky namáhavou práci v třísměnném provozu
očekáváme: vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě odvedené práce
  • možnost pracovního postupu

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Benefity:

stravenky

    Novinky

    Praktická školení izolatérů a pokrývačů 2018

    Číst více

    Ukončení prodeje komínových systémů Wulkan

    Číst více