Kariéra

Aktuální volné pozice:

Účetní/personalista

Náplň práce:

- kontrola a účtování faktur
- evidence majetku
- účtování interních dokladů
- nábor nových zaměstnanců
- vedení personální agendy zaměstanců výroby
- zpracování statistických výkazů, příprava podkladů k daní silniční a k dani z nemovitosti
- spolupráce na inventurách a závěrkových operací

Požadujeme:

- SŠ ekonomického směru, min. 2 roky praxe na pozici účetní
- znalost podvojného účetnictví
- přehled v zákoníku práce výhodou
- spolehlivost, pečlivost, velmi dobré komunikační a organizační schonosti
- znalost práce MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce v SAP a anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- odborná školení, stravenky

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: ivana.miksovska@icopal.com

Více informací o naší společnosti získáte na našich webových stránkách

Kontakt:

Icopal Vedag CZ s.r.o.
Bc. Ivana Mikšovská
Záluží 1, 436 70 Litvínov
Tel.: 413 03 4185

Inzerát ke stažení zde

manažer – vedoucí odd. customer service, logistics
pracoviště Praha

Náplň práce :

vedení týmu cca 8 pracovníků odd. zákaznický servis, logistika, jejichž úkolem je vyřizování objednávek odběratelů a odvíjení zakázek v systému SAP /R3.

Podrobnější popis činností v odd. zákaznický servis,logistika :

Pracovník přijme objednávku na dodávku hydroizolačních materiálů (asfaltové pásy a folie pro hydroizolace staveb a další související výrobky), ověří, příp.vyjasní ceny, množství, dodací lhůtu, místo vykládky. Zjistí, zda je objednané zboží na našich tuzemských skladech či zda je nezbytný dovoz od zahraničních výrobců ( Polsko, Slovensko, Německo, Belgie, Holandsko, Francie , Švédsko, Itálie ). Objednává tuzemskou a zahraniční dopravu, optimalizuje ceny přepravy, stará se se o vytěžování kamionů a udržování zboží v dostatečném množství a sortimentu na tuzemských skladech. V počítačovém systému SAP provádí příjem zboží na sklad a výdej zboží ze skladu. Do systému SAP zadává veškeré údaje o zakázce, které jsou potřebné pro vystavení faktury a její následné zaúčtování na finančním úseku podniku. Pracovník vystavuje faktury v systému SAP jakož i příp. dobropisy , provádí inventuru skladových zásob a spravuje agendu kupních smluv s odběrateli. Je schopen získávat ze systému SAP informace o obratu, maržích , množství a sortimentu prodávaných výrobků, atp.

Nabízíme :  zajímavou práci v silné a úspěšné mezinárodní společnosti na základě pracovního poměru, motivující fin.ohodnocení v závislosti na dosaženém obratu podniku.

Požadujeme : praxi na obdobné pozici min. 2 roky, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení, dobrou znalost AJ a práce s PC, SŠ/ VŠ, obchodní talent , schopnost vést pracovní kolektiv, bydliště v Praze nebo okolí.

Výhodou je znalost systému SAP

Nástup ihned !

Písemné nabídky s životopisem a fotografií zasílejte na Icopal Vedag CZ, s.r.o., Dopraváků 3, 184 00 Praha 8, k rukám Moniky Sechterové, asistentky jednatele společnosti (monika.sechterova@icopal.com , www.icopal.cz )