vedag

Šikmé střechy

Se sklonem do 20°

Střešní pláště se sklonem od 3° do 20° představují výzvu také z hlediska estetiky hydroizolační vrstvy a vyžadují speciální řešení.

Se sklonem od 20°

Střešní pláště se sklonem větším než 20°, kladou na hydroizolační vrstvy také vysoké nároky z hlediska rozměrové stability a zatížení.

Villas DichtDach Contur

Villas DichtDach Contur je inovativní asfaltový pás s univerzálním použitím pro téměř všechny typy šikmých střech. Asfaltový pás velmi dobře plní požadavek na hydroizolační bezpečnost a zároveň zajišťuje vynikající vzhled střechy. Speciální vrchní úprava pásu imitací podélné drážky vytváří velmi estetické ztvárnění šikmých střech. Technologie pokládky umožňuje vytvořit dvouvrstvou skladbu během jednoho pracovního záběru.

 

Šikmé střechy se sklonem do 20°

Vedastar GD 20

Asfaltový pás Vedastar GD 20 má zvýšenou požární odolnost a vyznačuje se dlouhou životností, vysokou tepelnou stálostí a mechanickou odolností. Kromě toho je asfaltový pás dostupný v barevných provedeních: dolomitově šedá, podzimní hnědá a diamantově černá. Tento pás je ideální pro šikmé střechy se sklonem okolo 20°.
Šikmé střechy se sklonem nad 20°

test-img-systemova-reseni

 

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte