O nás

Společnost  Icopal Vedag CZ s.r.o. je součástí mezinárodního koncernu Icopal Group, vyrábí hydroizolační asfaltové pásy ve vlastním výrobním závodě v Litvínově a zajišťuje obchodní a technickou podporu výrobkům, které se vyrábějí ve skupině Icopal: Icopal GmbH v Německu, Vedag GmbH v Německu, Siplast s.a. ve Francii, Icopal S.A. v Polsku, Icopal bv. v Holandsku, Icopal AB. ve Švédsku a v mnoha dalších výrobních závodech.
 

timeline_Icopal_vertical

V současné době  je  Icopal Group největší výrobce vodotěsných izolací na světě. Jeho výrobní závody se nacházejí především v Evropě, ale také v USA, a koncern má obchodní zastoupení ve více jak 70-ti státech světa. Ústředí koncernu Icopal Group sídlí v Herlevu u Kodaně v Dánsku. Přehled o jednotlivých společnostech skupiny Icopal můžete najít na   www.icopal.com.
V Icopal Group  byla vyvinuta a zavedena do výroby celá řada technologických inovací, které za posledních padesát let zásadním způsobem ovlivnily vývoj celého oboru izolací staveb.  Přínos v oblasti vodotěsných izolací byl například v zavedení modifikovaných asfaltových pásů (SBS), mikroventilačního systému THERM, systému „profilace“ spodního povrchu modifikovaných asfaltových pásů pro spolehlivé natavení SPEED PROFILE, úpravy podélného přesahu CUT LINES,  což je  drobné zeslabení spalné fólie v přesahu v mnoha liniích, systému SYNTAN, který přispívá k ochraně asfaltového pásu proti poškození při jeho natavování plamenem hořáku v porovnání s předchozí běžnou úpravou povrchu hydroizolace jemným popískováním.

  Novinky

  Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů

  Číst více

  Praktická školení izolatérů a pokrývačů 2018

  Číst více

  Ukončení prodeje komínových systémů Wulkan

  Číst více