O nás

Společnost  Icopal Vedag CZ s.r.o. je součástí mezinárodního koncernu Icopal Group, vyrábí hydroizolační asfaltové pásy ve vlastním výrobním závodě v Litvínově a zajišťuje obchodní a technickou podporu výrobkům, které se vyrábějí ve skupině Icopal: Icopal GmbH v Německu, Vedag GmbH v Německu, Siplast s.a. ve Francii, Icopal S.A. v Polsku, Icopal bv. v Holandsku, Icopal AB. ve Švédsku a v mnoha dalších výrobních závodech.
 

timeline_Icopal_vertical

Dne 3.4.2017 společnost Standard Industries, globální průmyslová společnost se sídlem v USA, zaměřená na střešní krytiny a hydroizolace, dokončila akvizici firem Braas Monier Building Group a Icopal Group. Tímto krokem se Icopal Vedag CZ s.r.o. stává součástí silného nadnárodního koncernu „BMI Group“ se sídlem v Londýně. Přehled o jednotlivých společnostech skupiny Icopal můžete najít na www.icopal.com.

BMI Group je největším výrobcem střešních systémů a hydroizolací jak pro šikmé tak i pro ploché střechy.  S více než 165 lety zkušeností je společnost BMI Group lídrem v oblasti střešních a  hydroizolačních řešení v celé Evropě a má zastoupení také v Asii a jižní Africe.

 

Nové logo navazuje na dlouhou tradici firmy Braas Monier a Icopal  a symbolizuje jejich budoucnost - budoucnost, v níž jsou silnější společně. BMI Group nabízí široké portfolio renomovaných a osvědčených produktů. Cílem je splnit složité technologické a logistické požadavky zákazníků. Zákazníci budou těžit z kombinace silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu. Více informací naleznete na webových stránkách BMI Group.

V Icopal Group  byla vyvinuta a zavedena do výroby celá řada technologických inovací, které za posledních padesát let zásadním způsobem ovlivnily vývoj celého oboru izolací staveb.  Přínos v oblasti vodotěsných izolací byl například v zavedení modifikovaných asfaltových pásů (SBS), mikroventilačního systému THERM, systému „profilace“ spodního povrchu modifikovaných asfaltových pásů pro spolehlivé natavení SPEED PROFILE, úpravy podélného přesahu CUT LINES,  což je  drobné zeslabení spalné fólie v přesahu v mnoha liniích, systému SYNTAN, který přispívá k ochraně asfaltového pásu proti poškození při jeho natavování plamenem hořáku v porovnání s předchozí běžnou úpravou povrchu hydroizolace jemným popískováním.

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte