Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 30.4.2020

V Praze, 30. 3. 2020

Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 30.4.2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k extrémnímu oslabení CZK vůči EUR jsme nuceni přistoupit k navýšení ceníkových a prodejních cen produktů z výrobních závodů Icopal Slovensko (TPO systém EverGuard, PVC systémy Monarplan a Cosmofin), Icopal Německo, Vedag Německo, Siplast Francie, Villas Maďarsko a to o 8 % s účinností od 30.4.2020. Nové vyšší ceny budou platit pro expedice zboží počínaje 30.4.2020.

Prodejní ceny asfaltových pásů z produkce našeho výrobního závodu Litvínov a výrobního závodu Icopal Polsko zůstávají prozatím beze změny.

O konkrétních cenových relacích pro vybrané produkty z našeho sortimentu, kterých se dotýká zvýšení prodejních cen, Vás budeme informovat v průběhu dnešního dne. Bližší informace Vám rád poskytne příslušný regionální obchodní zástupce Icopal Vedag CZ, odd. zákaznický servis / logistika nebo vedení společnosti. Veškeré aktuální kontakty naleznete na webové adrese www.icopal.cz.

Vaší důvěry v produkty Icopal/Vedag/Siplast si velice vážíme a v případě potřeby doplnění jakýchkoliv informací jsem Vám k dispozici.

S pozdravem

 

David Filípek

obchodní ředitel

Icopal Vedag CZ s.r.o.

  Novinky

  Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 30.4.2020

  Číst více

  Oznámení o dočasných dodávkách alternativních hydroizolačních modifikovaných pásů ze sortimentu Vedag Německo

  Číst více

  Vjezd ke skladu v Praze

  Číst více

  Volné pracovní pozice

  Číst více
  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte