Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů

Oznámení Icopal Vedag CZ o zvýšení prodejních cen vybraných produktů s účinností od 01.04.2018.

Vážení zákazníci,

v důsledku nárůstu cen surovin (asfaltů, SBS a dalších surovin) jsem nucen přistoupit k navýšení prodejních cen asfaltových pásů z produkce našeho výrobního závodu Litvínov a to pouze o cca 3 % v závislosti na druhu výrobku a to s účinností od 01.04. 2018. Nové vyšší ceny budou platit pro expedice zboží počínaje 01.04.2018.

Naše prodejní ceny asfaltových pásů z produkce výrobních závodů Icopal Německo, Vedag Německo, Siplast Francie a Icopal Polsko zůstávají beze změny, stejně jako prodejní ceny všech ostatních výrobků.

O konkrétních cenových relacích pro vybrané produkty z našeho sortimentu, kterých se dotýká zvýšení prodejních cen, Vás budeme informovat nejpozději zítra 28.2.2018. Bližší informace Vám rád poskytne příslušný regionální obchodní zástupce Icopal Vedag CZ, odd. zákaznický servis / logistika nebo vedení společnosti. Veškeré aktuální kontakty naleznete na webové adrese www.icopal.cz.

Vaší důvěry v produkty Icopal/Vedag/Siplast si velice vážím a v případě potřeby doplnění jakýchkoliv informací jsem Vám k dispozici.

S pozdravem

David Filípek, obchodní ředitel

V Praze, dne 27.2.2018

  Novinky

  Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů

  Číst více

  Uzavření a přemístění skladu!

  Číst více

  Personální změny – odchod Kamila Hejzlara

  Číst více