Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 29.5.2019

V Praze, 29. 4. 2019

Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 29.5.2019

Vážení zákazníci,

v důsledku neustálého růstu cen surovin v letošním roce jsme nuceni přistoupit k navýšení prodejních cen asfaltových pásů z produkce našeho výrobního závodu Litvínov, a to v průměru o 2 až 3 % v závislosti na druhu výrobku, a to s účinností od 29.5.2019. Nové vyšší ceny budou platit pro expedice zboží počínaje 29.5.2019.

Naše prodejní ceny asfaltových pásů z produkce výrobních závodů Icopal Německo, Vedag Německo, Siplast Francie a Icopal Polsko zůstávají beze změny, stejně jako prodejní ceny všech ostatních výrobků.

O konkrétních cenových relacích pro vybrané produkty z našeho sortimentu, kterých se dotýká zvýšení prodejních cen, Vás budeme informovat v průběhu dnešního dne. Bližší informace Vám rád poskytne příslušný regionální obchodní zástupce Icopal Vedag CZ, odd. zákaznický servis / logistika nebo vedení společnosti. Veškeré aktuální kontakty naleznete na webové adrese www.icopal.cz.

Vaší důvěry v produkty Icopal/Vedag/Siplast si velice vážíme a v případě potřeby doplnění jakýchkoliv informací jsem Vám k dispozici.

S pozdravem

David Filípek

obchodní ředitel

 

  Novinky

  Volné pracovní pozice

  Číst více

  Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 29.5.2019

  Číst více
  Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte