Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 1.11.2018

Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 1.11.2018

Vážení zákazníci,

 

v důsledku opětovného extrémního nárůstu cen asfaltů jsem nucen přistoupit k navýšení prodejních cen asfaltových pásů z produkce našeho výrobního závodu Litvínov, a to o 3 až 5 % v závislosti na druhu výrobku a to s účinností od 1.11.2018. Nové vyšší ceny budou platit pro expedice zboží počínaje 1.11.2018.

 

Naše prodejní ceny asfaltových pásů z produkce výrobních závodů Icopal Německo, Vedag Německo, Siplast Francie a Icopal Polsko zůstávají beze změny, stejně jako prodejní ceny všech ostatních výrobků.

O konkrétních cenových relacích pro vybrané produkty z našeho sortimentu, kterých se dotýká zvýšení prodejních cen, Vás budeme informovat v průběhu dnešního dne. Bližší informace Vám rád poskytne příslušný regionální obchodní zástupce Icopal Vedag CZ, odd. zákaznický servis / logistika nebo vedení společnosti. Veškeré aktuální kontakty naleznete na webové adrese www.icopal.cz.

Vaší důvěry v produkty Icopal/Vedag/Siplast si velice vážím a v případě potřeby doplnění jakýchkoliv informací jsem Vám k dispozici.

S pozdravem

David Filípek

obchodní ředitel

    Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte