Moderní výroba asfaltových pásů v závodě Litvínov zahájena!

5.10.2020

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že v průběhu září 2020 byla slavnostně uvedena do provozu zrekonstruovaná výrobní linka v našem závodě Litvínov. Můžeme Vám tak nabídnout asfaltové pásy BMI Icopal a BMI Vedag, které jsou vyráběny ve vysoce technologicky vyspělém mísícím centru.

Vlastní tuzemská výroba a profesionální obchodní tým vytváří spolu se silnými značkami přidanou hodnotu, díky které jsme nyní ještě silnějším a spolehlivějším hráčem na českém trhu. Rekonstrukce výrobní linky umožnila zvýšení její kapacity. Ve spojení s našimi sklady v Litvínově, Praze a Olomouci nabízíme ještě výkonnější, komplexní a rychlé dodání našich kvalitních produktů k zákazníkům.

Modifikované asfaltové pásy z našeho výrobního závodu Litvínov budou do prodeje uvolňovány postupně. O dostupnosti jednotlivých produktů Vás budeme informovat. Dostupnost oxidovaných asfaltových pásů zůstává nezměněna. 

Touto cestou děkujeme za Vaši trpělivost a důvěru v době modernizace linky. Velmi si vážíme Vaší loajality!

 podpis-PVA podpis-TNO podpis-DFI  podpis-GRE 

 Petra Valvodová
zástupce
výrobního ředitele

 Taťána Nodesová
finanční ředitelka

David Filípek
obchodní ředitel 

 Gerald Resch
generální ředitel


Icopal Vedag CZ s.r.o.

Novinky

Pozvánka na odborný seminář Ploché střechy – revize normy ČSN 73 1901, postup při návrhu oprav střech

Číst více

Oznámení o zvýšení prodejních cen vybraných produktů od 5.2.2021

Číst více

Pozvánka na praktická školení pokrývačů a izolatérů 2021

Číst více

Oznámení o dostupnosti modifikovaných asfaltových pásů vyrobených na nové zmodernizované výrobní lince v závodě Litvínov

Číst více
Tento web používá cookies v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Prohlížením webu s použitím cookies souhlasíte